BG     EN
Търсене    
Go
Продукти    
Производители    
 Поръчка    
empty
Актуален продукт    
ЕКАФП Tremol ZM-KL
220 лв

Microsens    
Industrial Fast Ethernet SwitchMS655100 Industrial Fast Ethernet Switch, Entry Line, 5x 10/100Base-TX100 EUR
Gigabit Ethernet Industrial SwitchMS650832M Gigabit Ethernet Industrial Switch2 000 EUR
Industrial Fast Ethernet SwitchMS650465 Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode Laser 1300nm 15km, ST815 EUR
Industrial Fast Ethernet Ring SwitchMS650505M Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Single Mode 1300nm 15km, ST1 360 EUR
Industrial Fast Ethernet Ring SwitchMS650506M Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Single Mode 1300nm 40km, SC1 560 EUR
Industrial Gigabit Ethernet SwitchMS650851M Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-TX, 2x1000Base-SX Redundancy Uplink Multimode 850nm, SC1 400 EUR
Industrial Gigabit Ethernet SwitchMS650861M Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T or 1000Base-SX (auto detect), 7x10/100Base-TX, 3x1000Base-SX, Redundancy Uplink Multimode 850nm, SC1 500 EUR
Industrial Gigabit Ethernet SwitchMS650862M Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T or 1000Base-LX (auto detect), 7x10/100Base-T, 3x1000Base-LX Redundancy Uplink, 3x Single Mode 1310nm 10km, SC2 700 EUR
Industrial Gigabit Ethernet SwitchMS650851PM-48 Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-TX, 2x1000Base-SX Redundancy Uplink Multimode 850nm, SC, Power-over-Ethernet acc. IEEE802.3af, 48VDC Power Input1 600 EUR
Industrial Gigabit Ethernet SwitchMS655201 Industrial Gigabit Ethernet Switch, Entry Line, 4x 10/100/1000Base-T 1x 1000Basse-X SFP Port240 EUR
5 Port Fast Ethernet Installation switchMS450230 5 Port Fast Ethernet Installation switch 45x45, 4x10/100TX with 100BaseFX-Link, integrated power supply, Multimode 1310nm ST connector, "M"-version: manageable (Device Manager), VLANs, Data priorisation (CoS)372 EUR
MS200160 MICROSENS Network Management PlatformMS200160 MICROSENS Network Management Platform790 EUR
Ethernet Installation switchMS450230PM-48 Ethernet Installation switch 45x45, 4x10/100TX with 100BaseFX-Link, 48 VDC external power supply, Multimode 1310nm ST connector, manageable (Device Manager), VLANs, Data priorisation (CoS), 4x Power-over-Ethernet acc. To IEEE802.3af520 EUR
Gigabit Ethernet Installation SwitchMS450851PM-48 Gigabit Ethernet Installation-Switch 45x45, 2x10/100/1000T, 2x10/100TX with 1000Baese-SX 850nm SC uplink port, 48V DC power plug, manageable (opt. Device Manager software), VLANs, Data priorisation (CoS), Power-over-Ethernet on 10/100TX650 EUR
Gigabit Ethernet SwitchMS650869M Gigabit Ethernet Switch with ring function1 200 EUR
Industrial Fast Ethernet SwitchMS655140 Industrial Fast Ethernet Switch, Entry Line, 8x 10/100Base-TX140 EUR
Gigabit Ethernet Industrial SwitchMS650831M Gigabit Ethernet Industrial Switch1 200 EUR
Industrial Gigabit Ethernet SwitchMS650852M Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-T, 2x1000Base-LX Redundancy Uplink Single Mode 1310nm 10km, SC2 200 EUR
Industrial Gigabit Ethernet SwitchMS650852PM-48 Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-T, 2x1000Base-LX Redundancy Uplink Single Mode 1310nm 10km, SC, Power-over-Ethernet acc. IEEE802.3af, 48 VDC power input1 550 EUR
6 Port Fast Ethernet Installation switchMS450330PM-48 6 Port Fast Ethernet Installation switch 45x45, 5x10/100TX with 100BaseFX-Link, 48 VDC external power supply, Multimode 1310nm ST connector, manageable (Device Manager), VLANs, Data priorisation (CoS), 4x Power-over-Ethernet acc. To IEE620 EUR
5 Port Fast Ethernet Installation switchMS450150M 5 Port Fast Ethernet Installation switch 45x45, 4x10/100TX with 100BaseTX-Link, 230 VAC internal power supply, manageable (Device Manager MS200150), VLANs, Data priorisation (CoS)300 EUR
6 Port Fast Ethernet Installation SwitchMS450156PM-48 6 Port Fast Ethernet Installation-Switch 45x45, 4x10/100TX with 2x10/100Base-TX up/downlink, 48 VDC external power supply optional through 10/100TX uplink port (PD-Powered Device), manageable (Device Manager), VLANs, Data Priorisation (390 EUR
Industrial Fast Ethernet Ring SwitchMS650501M Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Multimode 1300nm, ST760 EUR
6 Port Fast Ethernet Installation switchMS450330 6 Port Fast Ethernet Installation switch 45x45, 5x10/100TX with 100BaseFX-Link, integrated power supply, Multimode 1310nm ST connector, "M"-version: manageable (Device Manager), VLANs, Data priorisation (CoS)458 EUR
5 Port Fast Ethernet Installation SwitchMS450154PM-48 5 Port Fast Ethernet Installation-Switch 45x45, 4x10/100TX with 1x10/100Base-TX uplink, 48 VDC external power supply optional through 10/100TX uplink port (PD-Powered Device), manageable (Device Manager), VLANs, Data Priorisation (CoS),380 EUR
1 - 25
#
© 2011 | Всички права запазени.